Parking przy lotnisku w Pyrzowicach - Katowicach - WIZ-PARK
Parking Pyrzowice Lotnisko - WIZ-PARK
Parking Pyrzowice Lotnisko - WIZ-PARK
Parking Pyrzowice Lotnisko - WIZ-PARK

Opinie o Parking samochodowy

Parking samochodowy Wiz-Park Pyrzowice

Parking samochodowy Wiz-Park Pyrzowice

Wi-Fi
Oferujemy dla Państwa
bezpłatny dostęp do Wi-Fi
- bezprzewodowy internet

Hotel Alpina
Zaparkuj u Nas a otrzymasz Kartę Stałego Klienta hotelu Alpin w Szczyrku.
Karta upoważnia do rabatu w wysokości 15% na wszystkie usługi.

Polecamy:Eurotravel

Warto wiedzieć

 • Czy muszę dokonywać rezerwacji?

  Dokonując rezerwacji online lub telefonicznie, mają Państwo 100% pewność otrzymania miejsca na naszym parkingu. Zachęcamy do rezerwacji szczególnie w okresie wzmożonego ruchu na lotnisku t.j wakacje, ferie, długie weekendy itp. w innych terminach też najlepiej zarezerwować sobie miejsce - wtedy na pewno będzie wolne dla Państwa samochodu.
  Oczywiście jest możliwość skorzystania z parkingu bez rezerwacji, trzeba jednak liczyć się z tym, że wszystkie miejsca na parkingu mogą być już zajęte.

  Rezerwacja trwa chwilę, wystarczy wysłać dane do rezerwacji na e-mail wizpark@vp.pl (imię i nazwisko, data i godzina wjazdu na parking, data i godzina wyjazdu z parkingu, nr telefonu oraz nr rejestracyjny samochodu) a my po otrzymaniu rezerwacji wyślemy na Państwa e-maila potwierdzenie rezerwacji, które jest gwarancją zarezerwowanego miejsca.
  Rezerwacji można również dokonać telefonicznie
  Tel: 785-635-671 lub 691-905-191

 • Czy parking jest bezpieczny i dozorowany?

  Oczywiście! Parking posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia takie jak ogrodzenie, oświetlenie, całodobowy dozór, monitoring 24h. Dodatkowo parking jest ubezpieczony.

 • Ile czasu potrzebuję, aby dostać się z parkingu na lotnisko?

  Prosimy o przybycie na parking około 10-15 minut przed planowaną godziną zbiórki na lotnisku. Dowóz z parkingu na lotnisko trwa około 2-3 minut, gdyż parking znajduje się około 400m od lotniska. Należy pamiętać, że większość biur podróży zaleca zgłosić się do odprawy 2 godziny przed planowaną godziną odlotu.

 • Jak często kursuje samochód transferowy?

  Transfery realizowane są 24 godziny na dobę od razu po przybyciu na parking lub po powrocie. Czas transferu na lotnisko i z lotniska po powrocie wynosi około 2-3 minut. Uwaga: po powrocie bardzo prosimy o wezwanie samochodu transferowego dopiero po odbiorze całego bagażu.

 • W jaki sposób dokonam zapłaty za parking?

  Zapłaty dokonuje się w dniu przyjazdu na parking. Proszę pamiętać, że przy wjeździe na parking pobieramy wyłącznie gotówkę. Nie obsługujemy płatności kartami.

 • Czy otrzymam fakturę?

  Dane do faktury (wystarczy NIP) mogą Państwo podać podczas wjazdu na parking. Po Państwa powrocie z podróży, faktura będzie gotowa do odbioru u obsługi parkingu lub na Państwa życzenie zostanie wysłana elektronicznie.

 • Czy mogę wycofać rezerwację?

  Tak, jest to możliwe. W celu wycofania rezerwacji prosimy o e-maila lub telefon z informacją, że nie dotrą Państwo w podanym przez Państwa terminie na parking.

 • Co powinienem zrobić aby dostać się na parking po powrocie z podróży?

  Kiedy przybędziecie Państwo na lotnisko prosimy o kontakt telefoniczny z parkingiem. Numery telefonów parkingowych znajdują się na wizytówce bądź pieczątce przybitej na dowodzie wpłaty. W celu usprawnienia usługi bardzo prosimy pamiętać, aby wezwanie samochodu transferowego nastąpiło dopiero wtedy, gdy odbierzecie Państwo cały bagaż.

 • Co zrobić jeśli wyładuje się akumulator lub będzie inny problem z samochodem?

  W razie problemów obsługa parkingu zawsze służy pomocą w uruchomieniu auta. Posiadamy kable rozruchowe, prostownik, kompresor itp.

WIZ-PARK - parking w Pyrzowicach, parking na lotnisku
Parking "WIZ-PARK" w Pyrzowicach
Tel: 785-635-671, 691-905-191
E-mail: parking_wiz_pyrzowice@vp.pl
Copyright © Wizz-Park
Wszelkie prawa zastrzeżone
Mój stan
WIZ-PARK - parking blisko lotniska w Pyrzowicach - Katowicach