Dlaczego warto wybrać nasz parking?
Autentyczne opinie naszych Klientów. Najwyższa jakość usług , doświadczenie, wiele lat na rynku. Rezerwuj teraz.
Opublikowano na Krzysiu KrzysiuTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Super polecam wszystko ok????????Opublikowano na Paulina Knapek-WojtowiczTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Bardzo polecam, napewno jeszcze kiedyś skorzystamy ;)Opublikowano na Darek KijowskiTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Obsługa perfekcyjna. bardzo miłe podejście do klienta a w czasie pandemii super że można na miejscu u Państwa zrobić testy na covid. Super parking bardzo polecam.Opublikowano na Paulina SzTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Polecam! Bardzo miła obsługa, wszystko sprawnie zorganizowane????????Opublikowano na Beata WojtowiczTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Szczerze polecam Bardzo dobra firma Korzystam co roku z ich usługOpublikowano na Brygida CieślikTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Pewnie! Bezpiecznie! Zawsze na Czas! Cena zawsze atrakcyjna! Dlatego zawsze auto zostawiam na Wiz-Park Katowice ul. Kolejowa 19 Polecam!!!Opublikowano na Patrycja Olchawa-RuminTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Bardzo miła obsługa, wszystko sprawnie. Parking ogrodzony i bezpieczny. Szybki transport do i z lotniska. Polecamy również testy, bez kolejek, w miłej atmosferze i bezbolesne.Opublikowano na Olga RóżyckaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, sprawna organizacja i kontakt z właścicielami:) polecamOpublikowano na Katarzyna KiedrowskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Opublikowano na Kasia DrzyzgaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Facebook. Jestem bardzo zadowolona, kolejny raz wszystko dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik". Serdecznie polecam i dziękuję za bezpieczny parking oraz za szybki i sprawny transport. Pozdrawiam !!!
